Студенти отримали іменні стипендії за здоровий спосіб життя

19 вересня 2012

19 вересня студенти Національного університету «Острозька академія» отримали стипендії імені Володимира Кузя. Традиційно таку стипендію отримують студенти, які ведуть і пропагують здоровий спосіб життя, досягнули успіху у спорті, громадському житті та науковій діяльності. Серед цьогорічних стипендіатів — 10 студентів, представників усіх шести факультетів. Зокрема, троє студентів з гуманітарного факультету, двоє — з економічного та факультету політико-інформаційного менеджменту і по одному студенту з факультету міжнародних відносин, Інституту права ім. І.Малиновського та факультету романо-германських мов.

Уже 15 років поспіль для вручення таких стипендій до університету приїздить почесний академік острозького академічного братства, племінниця засновника фонду ім. Володимира Кузя Віра Маланчій. Серед гостей також були Христина Сухоцька та Роксолана Лемик.

Студенти отримали іменні стипендії за здоровий спосіб життя Студенти отримали іменні стипендії за здоровий спосіб життя Студенти отримали іменні стипендії за здоровий спосіб життя