Коломийський театр показав Острозькій академії «Коханого нелюба»

17 вересня 2012

До Національного університету «Острозька академія» 17 вересня завітав Коломийський академічний обласний український драматичний театр імені Івана Озаркевича із виставою «Коханий нелюб», поставленою за однойменною п’єсою відомого українського письменника і драматурга Ярослава Стельмаха. До речі, минулого року саме ця вистава зірвала аншлаг у Коломийському драмтеатрі.

Сюжет п’єси досить неординарний: гультяй і розбишака Граф з дитинства заручений з графинею Оляною. Однак в плани Графа не входить одруження. Але й Оляні він відмовити не може, бо позбудеться всього спадку — така воля батьків. Саме тому Граф придумує дуже непростий план...

«Я сприймаю візит Коломийського обласного академічного театру як величезний подарунок для всіх нас на початку навчального року. Чималенька порція позитиву і від легкого гумору, яким сповнена комедія, і від професійності її постановки, я думаю, додала усім глядачам натхнення і творчої наснаги. — говорить директор Культурно-мистецького центру Дар’я Швая. — Особисто я дуже вдячна акторам та співробітникам Коломийському театру за те, що вони відвідали Острог. І, до речі, те, що такий театр, визнаний і в Україні, і за кордоном, презентував свою виставу нашому глядачеві, є черговим свідченням того, що Острозька академія постійно перебуває у центрі культурних подій і підтримує якісне та вартісне мистецтво».