Українська інтелектуальна молодь обговорювала проблеми розвитку економіки

09 квітня 2012

У Національному університеті «Острозька академія» 5-6 квітня відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми і перспективи розвитку економіки в умовах ринку», яка уже вдев’яте проводиться економічним факультетом та науковим клубом «Економіст».

Серед учасників конференції були студенти та молоді вчені з 12 українських університетів, а також Поліського державного університету (м. Пінськ, Білорусь).

У рамках конференції працювали такі секції: «Модернізація бюджетної, податкової та соціальної політики держави», «Функціонування фінансових посередників у ринкових умовах», «Особливості функціонування підприємств в умовах ринку», «Розвиток маркетингу в умовах ринку», «Облік, аналіз і аудит в ринковій економіці», «Математичні моделі та інформаційні технології в економіці», «Інтеграційні процеси у світовій економіці».

Доповідачі продемонстрували високий рівень знань та прогресивні ідеї щодо вирішення проблем, котрі сформувалися у сучасній економіці.