Ректор Острозької академії — знову серед найвпливовіших людей Рівненщини

28 серпня 2012

Четверте місце у рейтингу «ТОП-20: найвпливовіші люди Рівненщини», який вже п’ятий рік поспіль проводить обласна газета «ОГО», посів ректор Національного університету «Острозька академія», Герой України Ігор Пасічник.

Четверту за кількістю голосів експертів позицію у рейтингу, який очолив голова Рівненської облдержадміністрації Василь Берташ, ректор розділив із заступником голови облдержадміністрації Олексієм Губановим та екс-народним депутатом України Віктором Матчуком. Таке місце ректора в рейтингу найвпливовіших людей Рівненщини — найвище за весь час його проведення.

Переможців рейтингу традиційно визначали шляхом письмового анкетування експертів — самих претендентів на участь у «ТОП-20»: керівників облдержадміністрації, обласної ради та міської влади Рівного, депутатів обласної та Рівненської міської рад, керівників підприємств, установ та організацій, а також редакторів місцевих ЗМІ. Розповіді про переможців рейтингу увійшли до спецвипуску газети «ОГО», який побачив світ до Дня Незалежності України.

Вітаємо Ігоря Демидовича із черговим заслуженим визнанням і бажаємо нових звершень на благо нашої рідної академії!