Урочиста церемонія посвяти в спудеї «Інавгурація – 2012»

27 серпня 2012

Щиро вітаємо усіх студентів та викладачів Острозької академії із початком нового 2012-13 навчального року!

1 вересня 2012 року, субота:

10.05 – 10.50 год. – інавгураційна лекція для першокурсників.

10.05 – 10.50 год.­­­­­­ – збори батьків першокурсників по факультетах.

Місця проведення – дивіться на дошках оголошень.

11.00 – урочиста церемонія посвяти в спудеї.

Місце проведення – університетський парк.

Заняття в університеті розпочнуться з понеділка 3-го вересня.