Художній пленер в Острозькій академії відкрито

13 серпня 2012

У Національному університеті «Острозька академія» 10 серпня відбулося відкриття художнього пленеру, який ось уже сім років поспіль проводиться тут у різних форматах.

Цьогоріч на запрошення краєзнавця, художника-реставратора, ініціатора проведення такого мистецького заходу Миколи Бендюка, до Острога приїхали художники, які брали участь у пленері, що проходив в селі Поташня Вінницької області, зокрема, це Прокіп Колісник (Словаччина), Олесь Соловей, Василь Корчинський, Василь Красьоха та інші.

За словами Миколи Бендюка, цьогорічний пленер відрізняється від попередніх тим, що для художників відразу була задана тема, пов’язана з історією Острога та діяльністю князів Острозьких. Відтак художники приїхали уже з готовими полотнами, а за результатами пленеру на згадку про участь вони мають залишити в Острозі ще по одній картині.

20 серпня у підземній художній галереї Національного університету «Острозька академія» відбудеться відкриття попленерової виставки, яка діятиме до кінця вересня.

Художній пленер в Острозькій академії відкрито Художній пленер в Острозькій академії відкрито