Делегація Острозької академії побувала на конференції в Польщі

29 травня 2012

23-24 травня в містечку Щижиц Лімановського повіту Малопольського воєводства відбулася міжнародна наукова конференція «Інституційний та інструментальний аспекти стратегії розвитку регіону», організована Вищою школою бізнесу і підприємництва (м. Островєц-Швєнтокшиський), університетом ім. Яна Кохановського (м. Кєльце), староством Лімановського повіту та Національним університетом «Острозька академія». У конференції взяли участь представники багатьох наукових закладів Польщі та України.

Національний університет «Острозька академія» представляли проректор з навчально-наукової роботи, професор Петро Кралюк, який виступив із доповіддю «Волинь у контексті українсько-польської співпраці: культурний аспект»; завідувач кафеди міжнародної мовної комунікації, доцент Галина Крайчинська (доповідь «Конотація оцінки в польській та українській нумізматичній фразеології»); старший викладач кафедри релігієзнавства Михайло Якубович (доповідь «Роль татарських неурядових організацій в суспільному розвитку кримського регіону»). Доповіді учасників конференції опубліковано у збірнику «Gospodarka lokalna drogą rozwoju regionu».

Крім цього, відбулися ділові перемовини проректора з навчально-наукової роботи професора Петра Кралюка з представниками ректорату Вищої школи бізнесу і підприємництва, результатом чого стала домовленість про перспективу підготовки фахівців в НаУОА та Вищій школі бізнесу і підприємництва. Домовлено, що, прослухавши навчальні курси в НаУОА та Вищій школі бізнесу і підприємництва, студенти матимуть можливість отримати два дипломи — український та польський, що сприятиме вільному працевлаштуванню як в Україні, так і закордоном.

Делегація Острозької академії  побувала на конференції в Польщі Делегація Острозької академії  побувала на конференції в Польщі