Науковці Острозької академії співпрацюють із бізнесом

21 травня 2012

До Національного університету «Острозька академія» 17 травня завітав комерційний директор мережі АЗС «ОЛАС» Олег Хомич. Пан Олег за дорученням Ради директорів своєї компанії підписав угоду про співпрацю із Острозькою академією, а також зустрівся з викладачами й студентством кафедри документознавства та інформаційної діяльності.

Підписану під час зустрічі угоду про співпрацю між Острозькою академією та «ОЛАСом» привітав проректор з навчально-наукової роботи університету Петро Кралюк. «Науковці нашого вишу мають великий потенціал і настільки ж велику потребу у застосуванні теоретичних знань на практиці, — відзначив пан Кралюк. — Відтак, бажання бізнесу іти назустріч науково-дослідним установам можна сприймати як позитивний крок».

Відповідно до угоди, співпраця полягатиме у розробці кафедрою документознавства та інформаційної діяльності прикладних рекомендацій і проектів для підприємства, проходженні практики та стажуванні студентів із подальшим працевлаштуванням.

«Наша організація на ринку нафтопродуктів існує понад 11 років, — зазначив Олег Хомич, — це, звісно, „трохи“ менше, ніж існує на ринку освітніх послуг Острозька академія. Але якщо говорити серйозно, то і бізнесу, і науковцям є чому повчитися одне в одного, і ми віримо, що подібна співпраця матиме економічний результат, зокрема, для нашого підприємства це стане додатковою конкурентною перевагою на досить непростому ринку нафтопродуктів».