Журналістській спільноті України презентують у Києві навчальний посібник викладача Острозької академії

21 травня 2012

У рамках науково-практичної конференції «Професійні стандарти та етика в журналістському середовищі України: проблеми і перспективи», відбудеться презентація навчального посібника «Практикум із журналістської етики», співавтором якого є разом із професором Валерієм Івановим і завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності Національного університету «Острозька академія» Сергій Штурхецький.

Конференція 28-29 травня 2012 року у конференц-залі Інституту журналістики КНУ імені Т.Шевченка збере аспірантів, здобувачів, викладачів вищих навчальних закладів, які готують майбутніх журналістів, журналістів-практиків, науковців, які працюють в галузі соціальних комунікацій з усієї України.

Під час роботи конференції, окрім презентації навчального посібника «Практикум із журналістської етики» (автори — В.Ф.Іванов, С.В.Штурхецький), також будуть обговорюватись актуальні питання розвитку медіа в Україні та світі, проблеми впровадження в навчальний процес майбутніх журналістів вивчення професійних етичних стандартів.

За результатами конференції буде видано Збірник матеріалів. Захід, організований Комісією із журналістської етики, відбувається за сприяння Ради Європи, IMS та Інституту журналістики Київського національного університету імені Т. Шевченка.