Фотовиставка про Холодну війну в галереї Острозької академії

16 травня 2012

У підземній галереї Національного університету «Острозька академія» 15 травня Директор Інституту національної пам’яті Агнєшка Рудзиньська, генеральний консул Польщі в Україні Марек Мартінек та ректор Острозької академії Ігор Пасічник відкрили фотовиставку, присвячену Холодній війні.

Автори виставки Павел Сасанка та Славомір Стемпень вирішили показати історію холодної війни через призму фотографій не лише відомих і впізнаваних, але й таких, які змушують людей замислитись. Глибшому розумінню змісту фото сприяють короткі коментарі до них, афоризми тощо.

Для виставки було використано фотографії з архівів Інституту національної пам’яті, Архіву нових актів, найвідоміших фотоагенцій світу.

Це не перша виставка, здійснена в співпраці з Інститутом національної пам’яті. Восени минулого року в Острозькій академії була презентована виставка, присвячена польському повстанню.

Фотовиставка про Холодну війну в галереї Острозької академії Фотовиставка про Холодну війну в галереї Острозької академії