Острозьку академію відвідав Руслан Кухарчук

08 травня 2012

До Острозької академії завітав журналіст, медіа-менеджер, голова асоціації «Новомедіа» Руслан Кухарчук. Зустріч проводилась в рамках Подільського клубу, з’їзди якого спрямовані на те, щоб дивитися на різні сфери життя людини та суспільства — культуру, історію, науку, екологію та інші — з точки зору Біблії.

Пан Руслан прочитав лекцію про маніпулювання у сфері ЗМІ та розповів про сучасний стан журналістики в Україні, зокрема й релігійної журналістики. Студенти отримали також і «домашнє завдання» — написати журналістський матеріал на релігійну тематику і опублікувати його.

Наступний візит планується на вересень, адже пан Руслан пообіцяв видати сертифікати про проходження курсу релігійної журналістики всім, хто напише хороші, якісні статті. Зустріч пройшла у цікавому дискусійному форматі та у дружній атмосфері.

Острозьку академію відвідав Руслан Кухарчук Острозьку академію відвідав Руслан Кухарчук