28 квітня 2012

До Острозької академії прибула група науковців із відомих українських та закордонних вищих навчальних закладів з метою обговорити актуальні питання культурної ідентичності на V Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми культурної ідентичності: минуле і сучасне діалогу культур», що відбулась в університеті 26-27 квітня.

Конференція об’єднала науковців зі всієї України, а також Росії та Польщі. Тематика статей стосувалася як теоретичного обґрунтування поняття культурної ідентичності, так і практичного аспекту обговорюваного питання.

Учасники конференції доповідали на засіданнях шести секцій: «Сучасні стратегії ідентичності», «Проблеми ідентичності в Україні», «Модерні і постмодерні пошуки ідентичності», «Проблема релігійної ідентичності», «Проблеми політичної ідентичності. Ідентичність Чужого і чужі ідентичності в сучасній Європі» та «Топос малої Вітчизни».

Після закриття конференції учасники побували на екскурсії в університеті.

Проблеми культурної ідентичності обговорили на міжнародній конференції в Острозі Проблеми культурної ідентичності обговорили на міжнародній конференції в Острозі