Актуальні проблеми міжнародних відносин обговорили в Острозі

20 квітня 2012

Упродовж 19-20 квітня в Національному університеті «Острозька академія» проходила наукова конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин та інтереси України». Організатором цього заходу став колектив кафедри міжнародних відносин університету. У конференції взяли участь науковці та викладачі вищих навчальних закладів Києва, Львова, Чернівців, Пултуська (Польща) та Острога.

Виголошені доповіді найбільше стосувалось теорії та історії зовнішньої політики та міжнародних відносин, геополітики та актуальних питань міжнародних відносин. Жваві дискусії розгорнулись навколо доповідей, у яких аналізувались витоки української геополітики, аспекти теорії і методології дослідження міжнародних відносин, місце і роль релігійного чинника у міжнародних відносинах на сучасному етапі, а також рівень двосторонніх взаємовідносин України з іншими державами.

За результатами конференції буде видано збірник наукових записок за напрямом «Міжнародні відносини».