Чергова перемога на Всеукраїнській олімпіаді

19 квітня 2012

Студентка магістеріуму факультету романо-германських мов Катерина Степанова здобула блискучу перемогу в І Міжвузівській олімпіаді з перекладу серед студентів та курсантів вищих навчальних закладів України, що проходила 12 квітня у Національній академії Служби безпеки України. Окрім того, в рамках олімпіади студентка стала переможницею у номінації «Усний двосторонній переклад».

Примітно, що цьогоріч це вже не перша перемога магістрантки. Упродовж 3-6 квітня Катерина Степанова була учасницею ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2011/2012 навчального року зі спеціальності «Англійська мова та література», яку щорічно проводять на базі Львівського національного університету ім. І. Франка. Серед понад 60-ти конкурсантів студентка гідно представила Національний університет «Острозька академія» і посіла першу сходинку у номінації «Стилістика та граматика».

Такі високі результати олімпіад вкотре засвідчили високий рівень володіння іноземними мовами студентів Острозької академії та їх конкурентноздатність на всеукраїнському рівні.