В Острозькій академії визначили переможців фестивалю реклами

19 квітня 2012

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності і Відділ зв’язків з громадськістю Національного університету «Острозька академія» 18 квітня провели IV Регіональний фестиваль реклами «Пропаганда здорового способу життя та шляхи подолання шкідливих звичок». Участь у цьому конкурсі брали не лише студенти, а й школярі з Рівного та Острога. Кожен учасник представляв свій рекламний проект у певних номінаціях, серед яких «Радіореклама», «Телевізійна реклама», «Реклама на етикетках», «Реклама на транспорті», «Альтернативна реклама». Також конкурсанти втілювали свої ідеї у танцях і перукарському мистецтві.

Перемогу, а також приз глядацьких симпатій, отримав груповий проект Наталії та Вікторії Курилюк і Станіслава Островського під назвою «Своїм курінням ми вбиваємо близьких». Другим місцем були відзначені проекти Дмитра Кочмарука, Олександри Мулевич та Ірини Плющової, Олександри Будніченко, Тетяни Лежанської. Яну Ступницьку та Наталію Шершньову, а також Юлію Сергатюк, Анастасію Борисюк і Анастасію Лащук журі нагородило третім місцем. Спеціальний приз «За оригінальність» журі призначило Анастасії Мельник та Анастасії Багнюк.

Усі учасники фестивалю були нагороджені призами від спонсорів. Організатори висловлюють сподівання, що з кожним наступним Фестивалем його масштаби будуть зростати і згодом цей конкурс вийде на всеукраїнський рівень.