Студент спеціальності «релігієзнавство» – переможець двох Всеукраїнських конкурсів

30 березня 2012

Віталій Щепанський, магістрант спеціальності «релігієзнавство», виборов третє місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук.

Конкурс є етапним проектом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України у програмі залучення студентів до науково-дослідної діяльності.

Реалізовувався конкурс у два етапи: це заочне рецензування наукових робіт, а також науково-практична конференція, у ході якої учасники мали презентувати основні аспекти власних розвідок.

До розгляду рецензентам, серед яких були відомі науковці із провідних вищих навчальних закладів України, було подано 86 робіт.

Заключний етап проходив у Одеському національному університеті імені І. І. Мечнікова з 27 по 30 березня, де Віталій презентував наукове дослідження «Філософська думка Норвегії».

У своїй роботі студент розкрив основні аспекти філософських поглядів Нільса Трешоу, Арне Несса та Петера Васселя Запффе, а також проаналізував вплив їхніх поглядів на формування сучасного суспільно-політичного укладу Норвегії. Таке дослідження, на думку науковців, заслуговує на особливу увагу з огляду на фактичну нерозробленість теми.

Окрім того, Віталій Щепанський став переможцем Всеукраїнського конкурсу на кращу науково-популярну публікацію у галузі філософії та релігієзнавства «Ейдос», організованого Товариством Українських Філософів і Релігієзнавців у рамках роботи порталу «Філософія і Релігієзнавство». Оцінювання робіт відбувалося у два етапи: заочне рецензування матеріалів та відгуки користувачів онлайну. Відтак, публікація Віталія «Руїни минулого» здобула найбільше схвальних відгуків.