Чергова перемога студентів Острозької академії

29 березня 2012

Студентка магістеріуму документознавства та інформаційної діяльності Національного університету «Острозька академія» Ольга Нечипорук посіла друге місце за результатами проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «документознавство та інформаційна діяльність», що відбувся 27-29 березня в Донецькому національному університеті.

Метою олімпіади було підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців з напрямку документаційних та інформаційних технологій, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання.

Студентка четвертого курсу НаУОА Людмила Мізюк також гідно представила спеціальність «документознавство та інформаційна діяльність», увійшовши в десятку найкращих студентів бакалаврату.

Рівень знань оцінювався за допомогою завдань з напрямків «діловодство та електронний документообіг», «інформаційні системи менеджменту», «системи управління базами даних», «Інтернет-технології та маркетингові інформаційні продукти».

Крім цього, студент четвертого курсу економічного факультету Олександр Петрощук отримав диплом ІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси, грошовий обіг і кредит» за роботу «Боргова політика України». Конкурс проходив 20-22 березня у Національному університеті Державно податкової служби України у м. Ірпіні.