Острозька академія підтвердила високий статус національного науково-дослідного університету

21 березня 2012

Національний університет «Острозька академія» посів друге місце серед двадцяти класичних університетів у класифікаційному рейтингу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо ефективності науково-дослідної роботи (наказ МОНМСУ від 16.03.2012 № 293).

У наказі йдеться, що рейтинг вищих навчальних закладів та наукових установ за показником ефективності використання бюджетних коштів на виконання наукових досліджень і розробок визначався з урахуванням співвідношення коштів, отриманих від виконання господарських робіт до бюджетних коштів.