Наукова спадщина І. Малиновського та сьогодення юридичної науки

20 березня 2012

Інститут права ім. Іоникія Малиновського Національного університету «Острозька академія» провів І науково-методичний семінар «Наукова, просвітницька, громадська та політична спадщина академіка І. Малиновського та сьогодення». До участі у семінарі долучилися Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Національний дослідний Томський державний університет, Південний федеральний університет, Інститут держави і права ім. В. Корецького НАН України та Міжнародна асоціація істориків права.

Науковці зі всієї України та закордону взяли участь в обговоренні внеску вихідця із Острожчини, видатного правознавця Іоникія Малиновського. Основною темою семінару став зв’язок праць науковця із сучасною юридичною практикою. Участь у засіданні взяли юристи, політологи та історики.

Після підбиття підсумків семінару учасники відвідали екскурсію Острозькою академією та Острогом — містом-малою батьківщиною Іоникія Малиновського.

Наукова спадщина І. Малиновського та сьогодення юридичної науки Наукова спадщина І. Малиновського та сьогодення юридичної науки Наукова спадщина І. Малиновського та сьогодення юридичної науки