В Острозькій академії обговорили питання українського парламентаризму

14 березня 2012

У Національному університеті «Острозька академія» 13 березня відбувся круглий стіл «Український парламентаризм на сучасному етапі», організований Центром політичних досліджень, що діє при кафедрі політології. У заході взяли участь директор Програми сприяння парламенту Елеонора Валентайн, Перший Надзвичайний і Повноважний Посол України в Росії, народний депутат Верховної Ради України I-го скликання, експерт Програми сприяння парламенту Володимир Крижанівський, науковці та студенти Острозької академії.

Елеонора Валентайн розповіла про парламентаризм в Україні та США. Зокрема, у своїй доповіді вона звернула увагу на особливості парламентаризму, а також спільні та відмінні його риси в кожної з країн. Питання парламентаризму в Росії та Україні висвітлив Володимир Крижанівський.

В Острозькій академії обговорили питання українського парламентаризму В Острозькій академії обговорили питання українського парламентаризму