Експерти з розвитку парламентаризму зустрілись зі студентами

14 березня 2012

Острозьку академію відвідали директор Програми сприяння Парламенту (ПСП) в Україні Елеонора Валентайн та перший Надзвичайний і Повноважний Посол України у Російській Федерації, експерт Програми сприяння Парламенту Володимир Крижанівський.

Гості ознайомили острозьке студентство із цілями та програмами ПСП. Зокрема, пані Елеонора презентувала слухачам Програму парламентського стажування молоді, яка ще із 1995 року діє у Верховній Раді. Велика частина її випускників, за словами директора Програми, залишається працювати у Парламенті або інших органах державної влади. Досвід, отриманий під час стажування, буде корисний усім молодим фахівцям, які прагнуть працювати у сфері законотворчості. Тому Елеонора Валентайн закликала студентів Острозької академії спробувати власні сили у цій програмі.

Попередньо гості університету зустрілися зі співробітниками віртуальної бібліотеки університету та розповіли про проект «Мережа пунктів доступу громадян (Мережа ПДГ) до інформації органів державної влади у бібліотеках України». Метою створеної мережі ПДГ є покращення поінформованості громадян щодо діяльності законодавчої та виконавчої гілок влади та поліпшення доступу громадськості до законотворчого процесу. Таким чином представники Програми сприяння Парламенту мають на меті створювати в Україні можливості громадянам отримувати інформацію про діяльність органів державної влади та дізнаватись, яким чином можна впливати на законодавчий процес.

Експерти з розвитку парламентаризму зустрілись зі студентами Експерти з розвитку парламентаризму зустрілись зі студентами