Урочиста хода до пам’ятника Тарасові Шевченку

13 березня 2012

У рамках Шевченківських днів, які тривають у Національному університеті «Острозька академія», студенти-учасники науково-дослідної студії дидактичної лінгвістики, що діє при кафедрі української мови, організували урочисту ходу до пам’ятника Тарасові Шевченку у міському парку м. Острога.

До акції долучилися студенти різних курсів спеціальностей «Українська мова та література» та «Літературна творчість», а також викладачі. Біля монумента учасники ходи розповіли цікаві фрагменти з біографії письменника, а студентка бакалаврату української філології Галина Максимчук продекламувала поезію «У тієї Катерини». Ця поезія загалом вмістила настрої Шевченкової творчості та українську національну трагедію, яка так боліла Великому Кобзареві.

На знак пам’яті та вдячності за великий письменницький та інтелектуальний спадок студенти поклали до монумента квіти та запалили свічку. Ця акція розпочала Шевченківські дні в Острозькій академії, які продовжаться театральною виставою та літературно-мистецьким вечором присвяченим творчості письменника.

Урочиста хода до пам’ятника Тарасові Шевченку Урочиста хода до пам’ятника Тарасові Шевченку Урочиста хода до пам’ятника Тарасові Шевченку