В Острозькій академії підбили підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських правничих есе

29 лютого 2012

У Національному університеті «Острозька академія» 25 лютого відбувся фінальний тур Всеукраїнського конкурсу студентських правничих есе на тему: «Дотримання прав людини у сфері охорони здоров’я».

Захід проходив з ініціативи Рівненського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Європейська Асоціація Студентів Права Україна — ЕЛСА Україна», ЕЛСА Острог, Інституту права ім. І.Малиновського Національного університету «Острозька академія» та Всеукраїнської молодіжної громадської асоціації «Український Молодіжний Правничий Союз».

За результатами оцінок журі, очолюваного провідним науковим співробітником Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва Академії правових наук України Галиною Мироновою, переможцями конкурсу стали студентка Донецького національного університету Златослава Рудницька, студентка Національного університету «Острозька академія» Ольга Єрикалова та студентка Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» Анна Труфанова.

В Острозькій академії підбили підсумки Всеукраїнського конкурсу  студентських правничих есе В Острозькій академії підбили підсумки Всеукраїнського конкурсу  студентських правничих есе