27 лютого 2012

Національний університет «Острозька академія» за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Українського Біблійного товариства провів Всеукраїнський конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування». Конкурс тривав з 24 по 25 лютого. У ньому взяли участь вчителі, що викладають предмети «Етика», «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «Людина і світ», «Людина і суспільство».

Нагадаємо, що такі конкурси проводяться в Острозькій академії систематично. Також під керівництвом декана гуманітарного факультету професора Василя Жуковського, який і курував роботу конкурсу, в університеті видано навчальні програми та підручники з предметів «Християнської етики», які наразі затверджені Міністерством освіти і науки, молоді та спорту та використовуються у загальноосвітніх та середніх школах всієї України.

«Пропагуючи християнську етику і мораль, Україна може стати прикладом для інших країн. — говорить ректор Острозької академії Ігор Пасічник. — Наразі Європа більшу увагу звертає на матеріальний достаток. Тому ми не можемо орієнтуватися лише на європейські цінності, ми повинні сформувати свої».

Організатори конкурсу сподіваються, що їм вдалося привернути увагу широкої науково-педагогічної та батьківської громадськості до предметів духовно-морального спрямування. Професор Василь Жуковський впевнений, що такі конкурси сприятимуть професійному становленню вчителів предметів духовно-морального спрямування, здійснюватимуть обмін досвідом викладання предметів духовно-морального спрямування, допоможуть зростанню професійної майстерності вчителів.

Переможцем конкурсу стала Олена Коваль. Друге місце посіла Алла Кириченко, а Ганна Клименко і Любов Баранова розділили третє місце. У подарунок вчителі отримали книги, що допоможуть у викладанні предметів духовно-морального спрямування.

В Острозькій академії визначили найкращих вчителів з предметів духовно-морального спрямування В Острозькій академії визначили найкращих вчителів з предметів духовно-морального спрямування