Семінар «Навчально-методичні комплекси з французької мови» за участі київського «Лінгвіста»

21 лютого 2012

На запрошення кафедри індоєвропейських мов 15 лютого до Національного університету «Острозька академія» завітали представники центру навчальної літератури «Лінгвіст». Зокрема, офіційний дистриб’ютор французьких видавництв київського представництва компанії «Лінгвіст» Олександр Сігіда провів презентацію найсучасніших посібників для різних вікових категорій, автентичних методик, підручників з граматики, лексикології, фонетики, довідкової літератури, словників та книг для читання. Представники компанії розповіли про особливості навчальних матеріалів щодо їх спрямування на візуальне сприйняття текстів іноземної мови, а також сприйняття на слух автентичних аудіозаписів носіїв мови, вдосконалення усного мовлення студентів. Під час семінару Олександр Сігіда розбив видання французької літератури на блоки і роздав викладачам профільні каталоги, а також провів анкетування щодо попиту на спеціалізовані закордонні видання.

Найбільше викладачів кафедри індоєвропейських мов зацікавила можливість співробітництва із видавництвами CLE International та Didier.