Фестиваль-конкурс з економіки серед старшокласників

14 лютого 2012

У Національному університеті «Острозька академія» 11 лютого відбувся III етап IV міського Фестивалю-конкурсу з економіки серед старшокласників «Мої знання сьогодні — мій капітал завтра», ініційований Школою бізнесу Рівненського міського Палацу дітей та молоді.

Учасників та гостей привітали проректор з навчально-виховної роботи, доктор психологічних наук, професор Руслана Каламаж та декан економічного факультету, кандидат економічних наук, доцент Людмила Козак.

Під час конкурсу шість команд представляли свої бізнес-презентації, а також відповідали на запитання журі та аудиторії. Серед запропонованих бізнес-проектів були: організація фото-, відеостудії, релакс-цетру, агросадиби, двох фітнес-клубів та розведення страусів.

За оцінками членів журі перше місце посіла команда «Ерудит» за проект «Зелена садиба», друге і третє відповідно — команда «Relax» за проект «Relax-центр» та команда «Smart Boys» — за проект «Фото-відеостудія».

Крім цього, учасники отримали нагороди від Національного університету «Острозька академія». Зокрема, каманда «Ерудит» перемогла у номінації «Соціально-значущий проект» й команди «Relax» та «Бізнес леді» у номінації «Командний корпоративний дух».

Фестиваль-конкурс з економіки серед старшокласників Фестиваль-конкурс з економіки серед старшокласників