За відмінні результати у навчанні першокурсниці подарували ноутбук

09 лютого 2012

Згідно із заявою ректора Національного університету «Острозька академія» Ігоря Пасічника напередодні вступної кампанії 2011 року всі першокурсники, що складуть першу сесію на відмінно, отримають ноутбук на весь період відмінного навчання. За результатами успішності після сесії першого триместру 2011/2012 навчального року студентка факультету романо-германських мов стала єдиною абсолютною відмінницею серед усіх 600 першокурсників університету. На церемонії відкриття тижня факультету романо-германських мов 30 січня ректор Ігор Пасічник вручив Софії Бичковській цінний подарунок із сертифікатом на його користування.