Факультет міжнародних відносин гостинно відчинив двері абітурієнтам

28 січня 2012

На факультеті міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» 28 січня відбулася акція «Відчуй себе студентом». Майбутні абітурієнти мали можливість відвідати лекційні та семінарські заняття з навчальних дисциплін усіх спеціальностей факультету — «міжнародні відносини», «країнознавство» та «історія».

Після закінчення пар майбутні абітурієнти, розділившись на дві команди, випробували свої знання у розважально-інтелектуальній вікторині «Битва спеціальностей». Переможці гри отримали символічні призи-сувеніри на згадку про 2теплу зустріч у стінах Острозької академії.

Також учасники акції мали можливість дізнатися в організаторів необхідну інформацію про університет, особливості навчального процесу, перспективи навчання на факультеті міжнародних відносин, умови вступу та правила прийому документів на 2012–2013 навчальний рік.

Закінчився День відкритих дверей традиційною екскурсією Національним університетом «Острозька академія».

Протягом цього навчального року факультет міжнародних відносин планує продовжити проведення акції. Слідкуйте за анонсами університетських подій!