Науковий блог Острозької академії змінив веб-адресу своєї сторінки в інтернеті

24 січня 2012

Відтепер для публікації власних наукових статей викладачам та студентам потрібно заходити на сайт Наукового блогу Національного університету «Острозька академія» за адресою naub.oa.edu.ua

Нагадаємо, що «Науковий блог» – це інтернет-проект наукового спрямування. За допомогою цього ресурсу викладачі та студенти мають можливість публікувати свої наукові дослідження.

Проект має на меті підтримання потужного науково-дослідницького осередку, яким є НаУ «Острозька академія», сприяння науковій діяльності студентів НаУ «Острозька академія», акумуляції різних поглядів щодо конкретних проблем науки за допомогою коментування, а також для якісно нового рівня повноти й оперативності задоволення інформаційних потреб суспільства в знаннях, одержаних у процесі науково-дослідної, дослідно-конструкторської, проектно-технологічної та виробничої діяльності українських учених і фахівців.

Детальніша інформація про можливості використання Наукового блогу та інструкції щодо розміщення статей читайте на сайті: naub.oa.edu.ua