Наказом МОН професора І.Д. Пасічника призначено ректором Національного університету «Острозька академія»

19 січня 2012

Наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 7-К від 18 січня 2012 року доктора психологічних наук, професора, Героя України Ігоря Демидовича Пасічника призначено ректором Національного університету «Острозька академія» терміном на сім років, з 19 січня 2012 року до 19 січня 2019 року, як обраного за конкурсом згідно з частиною першою статті 39 Закону України «Про вищу освіту».