Острозький студент — кращий молодий економіст області

30 червня 2011

У приміщенні Рівненської обласної ради нещодавно відбувся Перший регіональний конкурс на кращу дипломну роботу в галузі знань «Економіка та підприємництво» ініційований Радою молодих економістів.

На конкурсі було розглянуто 9 дипломних робіт, які подали представники п’яти вищих навчальних закладів. Ці роботи та їх автори були рекомендовані для участі рішеннями випускових кафедр відповідних ВНЗ. На прикладі конкретних підприємств майбутні економісти показували своє бачення пошуку шляхів підвищення ефективності господарювання, створення додаткових робочих місць.

Перемогу у конкурсі виборов магістрант Національного університету «Острозька академія» Олександр Юзюк із роботою на тему: «Економічна ефективність антикризових заходів Національного банку України», за що був нагороджений почесним дипломом Ради молодих економістів області.

За наукове керівництво дипломною роботою переможця була відзначена також кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри фінансів Ольга Дем’янчук.