Острозькі студенти вдосконалюють податкову культуру в Україні

28 жовтня 2011

Адвокат, професор із США, віце-президент Міжнародного фонду розвитку податкової культури Петро Костів 27 жовтня прочитав лекції з права та судової практики США студентам Острозької академії, а також разом зі своїм колегою, редактором журналу «Вісник Благодійництва», Русланом Крапличем розповіли про історію та практику податкової культури.

Петро Костів зазначив, що велику роль у становленні податкової культури США на початку ХХ століття зіграли саме благодійні фонди, що утворилися внаслідок податкової реформи, тому обговорення цієї теми в Україні є актуальним і дає шанс привести державу до процвітання та до розвитку податкової культури в українському суспільстві.

На завершення лекції студенти Острозької академії сформували перелік дій влади, бізнесу, громадських і благодійних організацій та громадян щодо розвитку податкової культури, серед яких — підвищення фінансової грамотності громадян, що призведе до посилення контролю за витрачанням бюджету і заохочення добровільно сплачувати податки, перетворюючи українців на багатих людей, а державу у високорозвинену.