Дні Василя-Костянтина Острозького в університеті

28 березня 2011

До 485-річниці з Дня народження Василя-Костянтина Острозького в Національному університеті «Острозька академія» відбувся науковий семінар: «Князь Василь-Костянтин Острозький та його доба». Участь у заході взяли викладачі та студенти кафедри історії ім. М. Ковальського.

Крім цього, художник-реставратор НаУОА Микола Бендюк представив до уваги слухачів доповідь: «Родина князів Острозьких в історичних та мистецьких пам’ятках», що супроводжувалася фотопрезентацією. Також під час семінару експонувалися речі князів Острозьких із приватної колекції Миколи Бендюка.