Україна 2010: діагноз, прогноз, терапія?

28 січня 2011

Кафедра політології спільно із Центром політичних досліджень Національного університету «Острозька академія» 28 січня провели засідання круглого столу на тему: «Україна 2010: діагноз, прогноз, терапія». Гостями заходу стали науковці-політологи із НаУКМА та незалежні експерти. Зокрема із доповідями виступили доктор політичних наук, професор Олександр Дем’янчук, кандидат філософських наук Сергій Кисельов, експерт з проблем міжнародної безпеки Євген Жеребецький, незалежний аналітик Віктор Замятін, голова секретаріату СДПУ Олена Скоморощенко та директор Інституту соціального партнерства Юрій Буздуган. У ролі модератора круглого столу виступив доцент кафедри політології НаУОА Юрій Мацієвський. У залі як глядачі були присутні також студенти-політологи  та представники ЗМІ.

Учасники круглого столу обговорювали питання сучасного політичного режиму в Україні, функціонування політичних інститутів та сценарії еволюції демократії. Експерти також висловили власні думки стосовно майбутньої геополітичної ситуації та можливих варіантів розвитку подальших подій на геополітичній карті світу.
На думку гостей та організаторів обговорення, такі зустрічі сприяють пошуку нових конструктивних ідей щодо покращення сучасного політичного стану в державі.