В Острозькій академії відбувся круглий стіл психологів

24 березня 2011

В Острозькій академії 22 березня відбувся круглий стіл "Теоретико-методологічні основи розвитку особистості та нагальні виклики сьогодення". В ході обговорень зі своїми доповідями виступили викладачі та студенти магістри кафедри Психолого-педагогічних дисциплін.

У процесі дискусій учасники розглянули актуальні питання розвитку особистості, починаючи від молодшого шкільного віку та завершуючи сформованою особистістю. Організатор та ведуча круглого столу Галина  Гандзілевська відзначила високий рівень підготовки учасників круглого столу.