Підбито підсумки мовного моніторингу - 2011

24 лютого 2011

Упродовж лютого кафедрою журналістики та літературознавства  Національного університету «Острозька академія» за підтримки Видавничого дому «ОГО» було реалізовано третій щорічний  проект «Мовний моніторинг – 2011». Метою заходу було виявлення найтиповіших прикладів використання сленгу у повсякденному мовленні мешканців Рівненської області. Учасником проекту міг стати кожен, хто зафіксував та надав організаторам уривки живого мовлення із використанням сленгу.

Усього на адресу оргкомітету надійшло понад три десятки робіт, на основі яких було укладено міні-словник, який містить 360 найуживаніших  сленгових виразів. Географія учасників строката. Роботи надсилалися   з Острога, Корця, Здолбунова, Гощі, Кузнецовська і, звісно, Рівного. На електронну адресу організаторів надійшло 35 листів із зафіксованими мовними цікавинками.

Найоригінальнішими виявилися роботи Катерини Кралі із Кузнецовська, Юлії Мініч із міста Острога та Мар’яни Ярош з Рівного.