Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії стартували Дні науки

23.03.2011

Щорічна наукова студентсько-викладацька конференція уже в шістнадцяте проходить у стінах університету. Цьогоріч конференція присвячена 450 річниці Пересопницької Євангелії та 400 річниці видання Острозької Біблії. 

Пленарне засідання із привітальним словом розпочав ректор Ігор Пасічник. Він наголосив на наукових досягненнях викладачів та студентів Острозької академії. Зокрема за останній рік шестеро аспірантів захистили кандидатську дисертацію, двоє викладачів – докторську.  Також викладачі видали 5 підручників із грифом Міністерства науки та освіти та 21 збірник наукових записок. Студенти Острозької академії брали участь у Всеукраїнських наукових конференціях та Міжнародних конференціях закордоном, перемагали у конкурсах та олімпіадах.          

Проректор Петро Кралюк виступив із вступною доповіддю, де презентував історичні події, навколо видання Пересопницької Євангеліє та Острозькї Біблії.      

Свої доповіді також представили  доктор економічних наук Світлана Левицька, доктор політичних наук Віталій Ковальчук, та кандидат історичних наук в галузі релігієзнавства Михайло Якубович.