В Острозькій академії стартували Дні науки

23 березня 2011

Щорічна наукова студентсько-викладацька конференція уже в шістнадцяте проходить у стінах університету. Цьогоріч конференція присвячена 450 річниці Пересопницької Євангелії та 400 річниці видання Острозької Біблії.

Пленарне засідання із привітальним словом розпочав ректор Ігор Пасічник. Він наголосив на наукових досягненнях викладачів та студентів Острозької академії. Зокрема за останній рік шестеро аспірантів захистили кандидатську дисертацію, двоє викладачів – докторську.  Також викладачі видали 5 підручників із грифом Міністерства науки та освіти та 21 збірник наукових записок. Студенти Острозької академії брали участь у Всеукраїнських наукових конференціях та Міжнародних конференціях закордоном, перемагали у конкурсах та олімпіадах.

Проректор Петро Кралюк виступив із вступною доповіддю, де презентував історичні події, навколо видання Пересопницької Євангеліє та Острозькї Біблії.

Свої доповіді також представили  доктор економічних наук Світлана Левицька, доктор політичних наук Віталій Ковальчук, та кандидат історичних наук в галузі релігієзнавства Михайло Якубович.