Студенти Острозької академії отримали іменні стипендії

22 лютого 2011

Ректор Острозької академії Ігор Пасічник 22 лютого вручив студентам іменні стипендії від Олександра Михалюка – грантодавця та мецената нашого університету, який уже багато років поспіль є щирим другом Острозької академії.

Стипендії у розмірі 400 гривень отримали студенти, які беруть активну участь у громадському та науковому житті університету.

Загалом, в Острозькій академії існує більше десятка грантів від представників української діаспори, які призначаються кращим студентам за значні досягнення в навчанні та активну громадську позицію.