Члени Клубу читача сучасної літератури обговорювали новий роман Олександра Ірванця

20 січня 2011

На факультеті романо-германських мов 20 січня в вкотре відбулися літературні обговорення. На цей раз приводом для зустрічі книголюбів був новий роман Олександра Ірванця «Хвороба Лібенкрафта». Захід зібрав широку аудиторію читачів різних курсів факультету романо-германських мов.

В Острозькій академії традиційно проходять літературні читання та творчі вечори. Багатовекторність літературних напрямів та різноманіття тематики дозволяє студентам-філологам якомога активніше поглиблювати свої знання в літературі. Уже п’ять років поспіль, ще з початку заснування літературних студій, їх роботу координує  доцент, кандидат філологічних наук Лідія Зелінська. Пропозиції творів, що виноситимуться на обговорення, надходять від самих студентів. Першочерговою метою впровадження цього  проекту було згуртувати поціновувачів якісних видань довкола новинок сучасної, здебільшого, української літератури. Кожний студент, прочитавши цікаву книгу, рекомендує її однокурсникам та друзям.  Згодом вони збираються разом, щоб обговорити твір, оцінити авторську майстерність, подискутувати або вільно обмінятися цікавими думками та своїми враженнями.

Клуб читача сучасної літератури ґрунтується на засадах вільного спілкування між студентами, тому відвідувачі обговорень абстрагуються від академізму. А динаміка збільшення учасників  клубу вказує на те, що студенти справді люблять читати.

«Як правило, це буде лише кілька значних творів на рік. Все залежить від того, що цікавого студенти читають, і чи варто цей твір обговорювати. Бо інколи, справді, виникає така потреба. Тоді члени клубу збираються і кожний має змогу висловити свою думку», - зазначила  Лідія Зелінська.