Регіональний форум студентського самоврядування в Острозькій академії

17 лютого 2011

У Національному університеті «Острозька академія» 17 лютого з ініціативи Національного студентського союзу та Братства спудеїв НаУОА відбувся Регіональний форум органів студентського самоврядування: «Здобутки, уроки та перспективи розвитку українського студентського руху». У заході взали участь представники органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів Рівненщини.

Процес обговорення на форумі передбачав два етапи: перший – засідання круглого столу щодо стану й перспектив розвитку студентського самоврядування Рівненщини, другий етап включав установчі збори місцевого осередку Всеукраїнської молодіжної громадської асоціації «Національний студентський союз», під час яких учасники сформували план спільної роботи органів студентського самоврядування регіону на 2011 рік.