В Острозькій академії обговорювали феномен маскулінності

17 лютого 2011

Новостворена кафедра гендерних досліджень за підтримки кафедри культурології та філософії НаУ «Острозька академія» 17 лютого організувала круглий стіл на тему: «Феномен маскулінності: душа vs дух». Гості та доповідачі обговорювали феномен маскулінності як особливості сприйняття образу чоловіка жінкою. Участь в обговоренні взяли не лише культурологи, а й інші зацікавлені тематикою студенти. Найбільше дискусій викликало питання стереотипізації ролі чоловіка і жінки в сучасному суспільстві. Оскільки на думку більшості доповідачів, на сьогодні обидві статі втрачають істинні гендерні ознаки, тим самим перебирають характеристики, які споконвіків були притаманні протилежній статі. Також у доповідях згадувались притаманні чоловікам явища гомофобії та метросексуальності як наслідки тотальної глобалізації та культури масового споживання.