Творчий вечір, присвячений жінкам, які впливали на творчість Тараса Шевченка

16 березня 2011

Кафедра журналістики та літературознавства шістнадцятого березня провела творчий вечір, присвячений жінкам, які впливали на творчість Тараса Шевченка.

У заході брали участь студенти-магістранти української філології та міжнародних відносин, а також викладачі. Вони декламували поезії великого Кобзаря, обговорювали проблеми творчості та відлуння інтимних стосунків у мотивах поезій.

Модератор заходу Оксана Пухонська зауважила, що Шевченко – передусім людина, чоловік, який кохав і був коханим. І це було початком та джерелом його натхнення до створення поетичних та художніх полотен.