Острозька академія лідирує у рейтингу вищих навчальних закладів!

14 червня 2011

Національний університет «Острозька академія» посів перше місце серед вищих навчальних закладів України за кількістю заяв на одне державне місце, поданих вступниками у 2010 році.

Результати, подані у вказаному рейтингу, узагальнені на основі системи «Конкурс», в якій відображено статистику вступної кампанії 2010 року. Таким чином, завдяки зовнішньому незалежному оцінюванню (ЗНО) було об’єктивно визначено, які вищі навчальні заклади є найкращими.

В загальному рейтингу проекту «Інтерактивна візуалізація: Де в Україні знаходяться найкращі університети?» Острозька академія посіла 11 місце серед близько п'ятиста вищих навчальних закладів, випередивши багато традиційних лідерів зазначеного списку.

Автори рейтингу підтверджують гідну позицію Острозької академії у переліку вищих навчальних закладів України значною кількістю позитивних відгуків про університет в мережі Інтернет і радять звернути на нього увагу тим, хто обирає куди вступати.