«Острозький неограф» представив свою продукцію в Дніпропетровську

13 квітня 2011

Члени Лексикографічної лабораторії «Острозький неограф» Національного університету «Острозька академія» Віталій Максимчук і Ольга Кирилюк разом із науковим керівником лабораторії, професором  Галиною Вокальчук взяли участь у V Міжнародній науковій конференції «Лексико-граматичні інновації в сучасних слов’янських мовах», яка відбулася 7–8 квітня в Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара.

На пленарному засіданні було представлено п’ять випусків лексикографічної серії «Українська індивідуально-авторська неографія», що видається лабораторією. «Наукова еліта позитивно оцінила наші здобутки, і ми сподіваємося на неолого-неографічну співпрацю з різними ВНЗ», – зазначив заступник керівника Лексикографічної лабораторії «Острозький неограф» Віталій Максимчук.

Також острозькі неологи відвідали Обласний центр історії та розвитку української мови, що функціонує при ДНУ ім. Олеся Гончара, Дніпропетровський історичний музей, Меморіальний будинок-музей Дмитра Яворницького та отримали урок петриківського розпису від члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України Валентини Панко.