Острозька академія визначила Гальшку року

24.12.2011

У студентському клубі Національного університету «Острозька академія» 22 грудня відбувся конкурс краси, аристократизму, таланту та інтелекту — «Гальшка року».

Учасницями були шестеро дівчат, кожна з яких захищала честь свого факультету. Економічний факультет представляла Орися Зубач, гуманітарний — Ольга Данилюк, Інститут права імені Іоникія Малиновського — Валерія Мартинова. Представницею факультету міжнародних відносин була Ольга Рибачок, політико-інформаційного менеджменту — Наталія Шершньова, а факультет романо-германських мов репрезентувала Наталія Мирончук.

Оцінювало виступи учасниць журі, а саме — художник-реставратор Микола Бендюк, член Ради Рівненського обласного осередку Всеукраїнського товариства «Просвіта» Оксана Денисюк, перший заступник міського голови Віталій Ундір та Юрій Журавель — фронтмен гурту «Ot vinta». Очолював журі голова Острозької районної ради Рустам Хутиз.

Розпочалося свято із конкурсу під назвою «Представлення», де кожна з дівчат повинна була розповісти про своє життя, про захоплення та досягнення у тій чи іншій сфері діяльності. Далі учасниці продовжували боротьбу у конкурсах «Один день із життя Гальшки», «Мій талант» та «Заповіт Гальшки Острозької».

Перед тим, як журі оголосило результати конкурсу, було оголошено результати sms-голосування у номінації «Гальшка.ОГО». Приз вручив редактор видавничого дому «ОГО», який і проводив конкурс, Віталій Голубєв студентці гуманітарного факультету Ользі Данилюк.

Після наради журі оголосило результати конкурсу та нагородило кожну учасницю у певній номінації. Зокрема, Орися Зубач отримала відзнаку у номінації «Панна Талант», Ольга Рибачок — у номінації «Панна Екстраординарність». Наталія Шершньова отримала титул «Панна Артистичність», Валерія Мартинова — «Панна Елегантність». Ольга Данилюк була нагороджена відразу у двох номінаціях — «Панна Грація» та «Віце-Гальшка». А переможницею конкурсу стала представниця факультету романо-германських мов Наталія Мирончук, яка крім того перемогла у номінації «Симпатія залу».