Університетський парк осяяли новорічні вогники

24 грудня 2011

У переддень Новорічно-Різдвяних свят територію Національного університету «Острозька академія» прикрасили святковими декораціями.

Учасники обмінної програми «Канада. Світ. Молодь» одягнули у новорічне вбрання тую, яка росте на території академії та встановили штучні ялинки біля фасаду університету. Оскільки програма спрямована на захист навколишнього середовища, то цим вчинком волонтери вирішили продемонструвати гуманне ставлення до природи і створити новорічний настрій, не зрубуючи вічнозелених красунь.

Вогники в Острозькій академії загорілися за участі проректора з навчально-наукової роботи Петра Кралюка, проректора з навчально-виховної роботи Руслани Каламаж, студентів, викладачів, співробітників та канадців-волонтерів, а також казкових героїв — Діда Мороза і Снігуроньки.

Університетський парк осяяли новорічні вогники Університетський парк осяяли новорічні вогники Університетський парк осяяли новорічні вогники