Акція «Подаруй надію»

19 грудня 2011

Cтуденти факультету міжнародних відносин 19 грудня провели благодійну акцію «Подаруй надію» для учнів Острозького інтернату для дітей з вадами слуху.

Студенти НаУОА вкотре продемонстрували, що вони не є байдужими до мрій знедолених дітей. Вже вдруге з ініціативи студентів факультету міжнародних відносин була проведена благодійна акція «Подаруй надію» для учнів Острозького інтернату для дітей з вадами слуху. Наші спудеї організували збір подарункових коробок зі солодощами, в кожній з яких іскрив промінчик надії. Для 120 учнів Новорічна Казка стала реальністю, отримані пакунки допомогли їм відчути атмосферу свята. Натомість, студенти відчули важливість благодійних справ, спілкуючись з дітьми, для яких надія важлива понад усе. Учні школи радо привітали волонтерів і в подяку за їхню добру справу підготували чудову виставу для гостей з Острозької Академії.

Ініціативу спудеїв підтримали і наші канадські гості, що активно брали участь у акції.