Студенти-правники перемогли у Всеукраїнському конкурсі

16 грудня 2011

Студентки Інституту права ім. І. Малиновського Національного університету «Острозька академія» Анна Просюк та Ганна Буринська здобули призові місця у Всеукраїнському конкурсі есе «Проблеми Податкового кодексу. Новації у системі оподаткування».

Захід проводився з ініціативи Всеукраїнської громадської організації студентів-правників та молодих юристів Європейської Асоціації Студентів Права України (The European Law Students Association Ukraine (ELSA Ukraine), економіко — правового факультету Донецького національного університету, Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Донецькій області та Головного управління юстиції у Донецькій області.

Конкурс проходив у два етапи. Спочатку студенти надсилали свої есе, які оцінювало журі, визначивши 10 кращих конкурсних робіт, а 8 грудня у Донецькому національному університеті відбувся круглий стіл, на якому учасники презентували свої наукові доробки. За результатами конкурсу студентка п’ятого курсу Інституту права ім. І. Малиновського Острозької академії Анна Просюк посіла друге місце, а студентка четвертого курсу цього ж Інституту Ганна Буринська зайняла третє призове місце. Студенти-переможці від організаторів конкурсу отримали дипломи та цінні подарунки.

За ґрунтовну підготовку до участі у Всеукраїнському конкурсі есе «Проблеми Податкового кодексу. Новації у системі оподаткування» дівчата завдячують завідувачеві кафедри муніципального права та адміністративно-правових дисциплін Національного університету «Острозька академія», кандидату юридичних наук, доценту Сергієві Іщуку.