Нові підходи у вивченні англійської мови обговорювали з представником Cambridge University Press

16 грудня 2011

На факультеті романо-германських мов 16 грудня провели практичний семінар за участі консультанта з провідних навчальних технологій у вивченні англійської мови Cambridge University Press Любові Залюбовської. Семінар на тему «Mental Imagery in the EPL Classrooms», організований викладачем кафедри міжнародної мовної комунікації Ольгою Лисенко, умовно складався з двох тематичних частин. Перша секція передбачала обговорення питань практичного використання вивченої студентами граматики у мовленні та на письмі, а також презентації Любов’ю Залюбовською сучасних прогресивних методик викладання для ефективного засвоєння студентами граматики англійської мови. Друга секція була присвячена розгляду передових підходів навчання із застосуванням уяви, інтерактивної діяльності та ігор під час практичних занять з англійської мови. Окрім того, обговорювали важливість мотивації студентів як передумови успішних результатів у вивченні іноземної мови. До слова, організація Cambridge University Press вже тривалий час займається організацією семінарів за участі викладачів Кембриджу, що проводяться по всій Україні, а також надає безкоштовні консультації з викладання англійської мови.

По завершенні практичного семінару викладачі факультету романо-германських мов наголосили на його важливості та актуальності, оскільки вони мали можливість детальніше дізнатися про безліч цікавих методик, і готові вже найближчим часом розпочати їх втілення на практиці. До того ж, викладачі домовилися про участь у найближчих методичних семінарах, що проходитимуть як у Києві, так і в інших вишах України зі спеціалізацією англійської мови.