Виставка відомого фотодокументаліста Дмитра Купріяна – в Острозькій академії

05 грудня 2011

У Національному університеті «Острозька академія» 5 грудня відбулося відкриття фотовиставки «Катовані». Організаторами були представлені роботи незалежного фотодокументаліста Дмитра Купріяна, на яких зображено в’язнів і незаконно засуджених.

Як відомо, виставка стартувала ще 7 жовтня у Києві. Згодом ініціативу перейняли студенти Інституту права ім. Іоникія Малиновського Острозької академії. Тут виставка розпочала свою роботу за підтримки Дарії Олійник — віцепрезидента Організації з питань міжнародного стажування — «Elsa».

Організатори виставки зазначили, що метою її проведення є ознайомлення викладачів, студентів, суддів та юристів з проблемою незаконно засуджених і катованих людей.

Надалі студенти Острозької академії планують передати естафету іншим навчальним закладам для продовження експонування робіт серед молоді.